Завдяки британським морякам, декілька століть тому був винайдений один з найелітніших та надійніших матеріалів  —  вощений канвас.

Моряки в ті давні часи вже знали, що вологі канвасні вітрила ефективніше уловлюють вітер. Але в той же час, вологі від морської води вітрила були дуже важкими і швидко зношувалися.

Та все ж після довгих мук та різних експериментів, морські вовки знайшли спосіб врятувати тканину. Британці почали натирати вітрила льняною олією, що дозволило тканині утримувати воду на поверхні, не вбираючись в середину.

З часом, викроєні з промасленого канвасу шматки, почали також використати в якості водонепроникного одягу для моряків. Як і по цей день.

В наші дні, більша частина вощеного канвасу створюється шляхом просочення волокон парафіновим воском. Але існує також гібридний віск, в якому для поліпшення водонепроникності використовуються парафін і фторвуглець. А найелітніші його представники обробляються натуральним бджолиним воском.

Сьогодні ж вощений канвас використовується для виготовлення сумок, рюкзаків, наметів, спорядження для активного відпочинку і багато чого іншого.

Професійно виготовлені сумки і рюкзаки з цього матеріалу виділяються високоякісним складом, підвищеною довговічністю, позачасовістю тканини та вінтажним шармом.