Вощений канвас? Ща ж це за матеріал?

Розповідаємо! Це дуже міцний, фактурний, приємно грубуватий і вологостійкий матеріал, база якого - преміальна бавовна. Матеріал, який має особливо міцне вітрильне плетіння волокон і оброблений з обох боків крафтовою сумішшю на основі бджолиного воску, що надає канвасу прекрасну вологостійкість і вітрозахист.

Поєднання висококласної бавовни, натуральних продуктів праці бджіл і професійна робота майстрів в комбінації з сучасними ткацькими технологіями - подарували нам такий автентичний матеріал як вощений канвас.

А якщо його узяти в руки і трохи нам'яти, то він стане розм'якшуватися і покриватися неймовірно красивими світлими смугами. Це його найпривабливіший ефект і візитна картка - вінтажні візерунки, переливання відтінків, неоднорідність і глибока фактура.

Це дуже незвичайний матеріал, який залежно від пори року і яскравості сонця, здорово оживає і насичується. І також прекрасно робиться м'якшим і згладженим в кольорі при похмурій дощовій погоді. Також, одна з найцінніших його характеристик це універсальність, всесезонність, затримка та відбиття вологи.

Вощений канвас прекрасний тим, що він не володіє вихолощеною глянцевою ідеальністю без душі. Він прекрасний сильним характером, тактильно і візуально приємною грубістю, відмітинами, візерунками і вінтажним шармом. Кожен виріб потрапляючи до ваших рук, буде тільки вашим. І точно буде з ексклюзивними слідами спільних подорожей, історій, смішних колотнеч і теплими тільки вашими спогадами.

А якщо ви захочете злегка оновити свій рюкзак і згладити візерунки - прогрійте його гарненько феном. Побачите магію!

Рекомендуємо придбати спеціальний віск для відновлення вологостійкості та підтримки краси матеріалу після подорожей та очищення. ТИСНИ ТУТ