Купуючи рюкзаки Age of Summer, ви зіткнетеся з історією, а можливо навіть станете спадкоємцем британської корони.

Основний матеріал пошиття рюкзаків і сумок з нашого каталогу - це вощений та не вощений канвас. А по статистиці, 90% наших клієнтів і покупців ніколи не чули про цей матеріал, і тим більше не бачили його в живу. Правда ж? ⠀

Але, друзі ви точно стикаєтеся з великою історією і приєднуєтеся до особливої касти поціновувачів ексклюзиву вибравши "своїм другом" наш рюкзак або дорожню сумку. Не масс-маркет, а щось особливе!

Вощений канвас — це по суті своїй надміцна бавовна з особливим плетінням і підвищеною зносостійкістю, який ще на стадії плетіння обробляється бджолиним воском у поєднанні з парафіном, і обробляється повторно на завершальній стадії, придаючи вінтажну фактуру дуже схожу на шкіру, а також захисні властивості від води і вітру.

Скажімо ж "спасибі" нашим винахідникам — британським морякам. Матеріал перевірений був в найсуворіших умовах ще 2 століття тому!

Але найгрунтовнішим показником і безперечним фактом популярності вощеної бавовни серед вищого суспільства, являється любов британської королівської сім'ї до одягу з цього матеріалу. При чому починаючи з кінця 19 сторіччя. А британська корона вже точно розбирається в стилі, елегантності і кращих традиціях.

Разом з нами ви будете в компанії справжніх поціновувачів якості та епатажу!